Ruskinja prodaje nevinost: Prelijepa djevojka objavila svoje fotografije i cijenu!
Studentkinja Arijana (20) iz Rusije, oglasila je na internetu svoju nevinost, čijom prodajom planira da finansira studije u inostranstvu. Lijepa Ruskinja procijenila je svoju čednost na 130.500 funti, što je oko 152.000 eura, ali to je samo početna cijena, od koje kreće licitacija.
![]()
Svoj oglas postavila je na jednom od sajtova za poslovnu pratnju, nakon što je pokušala na razne načine da nabavi novac za fakultet i shvatila da je ovaj najefikasniji.
– Mnogi studenti se muče zbog novca, pa moraju da rade dok studiraju, ne bi li isfinansirali svoje obrazovanje. Ja želim da studiram medicinu u inostranstvu, što će biti vrlo skupo, baš kao i životni troškovi – kaže Arijana.
![]()
Ova djevojka navodi i to da njeni roditelji ne znaju na koji način ona pokušava da obezbijedi novac za to, ali da neće imati problem da im objasni, ukoliko saznaju. Ona u ovom poduhvatu nije usamljena: njena najbolja drugarica Lolita takođe je shvatila da je ovo najbrži način sticanja novca, a njena nevinost košta isto koliko i Arijanina.