Udario suigrača pa zatražio izmjenu

Čudne priče
U utakmici Newell's Old Boysa i Godoy Cruza u 13. kolu argentinskog prvenstva koja je završila remijem 2:2

U utakmici Newell's Old Boysa i Godoy Cruza u 13. kolu argentinskog prvenstva koja je završila remijem 2:2, došlo je do nesvakidašnje situacije. Nakon što je igrač gostujuće momčadi Claudio Aquino izgubio loptu u kaznenom prostoru, na njega je nasrnuo suigrač Ruben Ramirez. Prvo je vikao zbog pogreške, a onda ga je počeo i odgurivati suigrača. Ramirez se tako jako rasrdio da je od trenera odmah zatražio izmjenu. I na klupi Godoy Cruza nastavio je objašnjavati kakak je to "grijeh" počinio Aquino koji je bio strijelac prvog pogotka za goste.

Traženje zamjene zapravo se pokazalo kao dobar potez. Umjesto bijesnog Ramireza, u 56. minuti ušao jeLeandro Fernandez koji je zabio gol za vodstvo Godoy Cruza u 80. minuti. Na nesreću gostujuće momčadi, Maxi Rodriguez je izjednačio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade za bod Newell's Old Boysa.