Sekunde dijelile SFK 2000 od historijskog uspjeha u Ligi prvaka

Ženski fudbalski klub SFK 2000 nije uspio doći do historijskog rezultata i plasirati se u osminu finala Lige prvaka za žene.

Danas su Sarajke gostovale kod prvaka Rusije Rossiyanke i to sa mnogo optimizma zbog uvodnih 0:0 sa Koševa.

Na kraju naše djevojke nisu izašle sretne sa stadiona, pošto su u posljednje dvije minute ostale bez historijskog plasmana. Naime, bilo je 1:1 sve do 94. minute, kada su Ruskinje postigle pogodak za prolaz dalje. Gol u gostima bi važio kao i u muškom fudbalu.

Jedini pogodak za SFK 2000 je postigla Jasna Đoković golom sa bijele tačke u 74. minuti susreta.