Mahović za Novi.ba: Očekivao sam ovakve rezultate

Sport
Armin Mahović, napadač Bukova sa otoke za vas je analizirao susrete odigrane u četvrtom kolu BHT Premijer lige BiH, te je popularni 'Maha' istakao da su za njega ovi rezultati bili očekivani.

Olimpic - Čelik 3:0

''Za Olimpic pobjeda u pravom trenutku, koliko toliko se uspio nadomjesti bodovni deficit sa katastrofalnog otvaranja sezone, izgleda da poslije ove utakmice za Olimpic prvenstvo tek počinje.''

Vitez - Metalleghe 1:0

''Ovo je bio duel dvije podjednake momčadi kada je kvaliteta u pitanju, mislim da je prednost domaćeg terena Vitezu donijela pobjedu, al opet ističem na ovakvim utakmicama jedan detalj odluči istu.''

Radnik Bijeljina - Mladost DK 0:0

''Nevrijeme je nagovijestilo ono što nas je moglo očekivati, težak i neuslovan teren su razlog zbog kojeg je utakmica završila bez golova, tako da bolje od 0:0 nije bilo realno za očekivati.''

Sarajevo - Krupa 3:2

''Krupa pokazuje da će svim ''favoritima'' biti jako krupan zalogaj, jer iz kola u kolo igraju dobro. Za očekivati je bilo pobjedu Sarajeva, ali ovaku tešku ne, ipak Bordo momci su imali sreće i slavili na kraju.''

Sloboda - Željezničar 2:0

''Mislim da je bilo za očekivati pobjedu Slobode, jer pred svojim navijačima na Tušnju teško da ih neko može savladati. Prvo poluvrijeme je zbog nevremena bilo jako loše, ali u drugom Sloboda pokazuje snagu i dolazi do pobjede, a Željo će u narednim kolima morati pokazati mnogo više želi li biti na vrhu tabele.''

Široki Brijeg - Zrinjski 1:1

''Ovo je realan rezultat, Plemići su imali povoljan rezultat nakon prvog poluvremena, ali Široki je izjednačio i došao do boda koji bi im trebao biti podsticaj da, se izvuku iz rezultatske krize, jer zaista imaju kvalitetnu ekipu.''