Djevojka ga ostavila, a navijač BiH zbog Zmajeva kaže da je sretan već 90 dana: Pogledajte hit video

Kiosk
Djevojka ga ostavila, a navijač BiH zbog Zmajeva kaže da je sretan već 90 dana: Pogledajte hit video

Jedan navijač Bosne i Hercegovine osvojio je simpatije korisnika društvenih mreža nakon iskrenog i duhovitog odgovora koji je brzo postao viralan.

Upitan kada je posljednji put imao loš dan, uz osmijeh je kratko rekao:

"Od marta nisam imao loš dan."

Mart je spomenuo s razlogom, jer je upravo tada Bosna i Hercegovina osigurala plasman na Svjetsko prvenstvo, što je među navijačima izazvalo veliko slavlje koje i dalje traje.

A zatim je podijelio i ličnu priču:

"Svaki dan sam na kafi na piću s prijateljima. Moja djevojka, s kojom sam bio šest i po godina, ostavila me. Nedostaješ mi malo. Nije mogla naći bolji trenutak da me ostavi. Svaki dan mi je dobar."

[instagram]

View this post on Instagram

A post shared by Tyree Smith (@tyreesmithtv)

[/instagram]

Ne propustite