Djevojka ga ostavila, a navijač BiH zbog Zmajeva kaže da je sretan već 90 dana: Pogledajte hit video
Jedan navijač Bosne i Hercegovine osvojio je simpatije korisnika društvenih mreža nakon iskrenog i duhovitog odgovora koji je brzo postao viralan.
Upitan kada je posljednji put imao loš dan, uz osmijeh je kratko rekao:
"Od marta nisam imao loš dan."
Mart je spomenuo s razlogom, jer je upravo tada Bosna i Hercegovina osigurala plasman na Svjetsko prvenstvo, što je među navijačima izazvalo veliko slavlje koje i dalje traje.
A zatim je podijelio i ličnu priču:
"Svaki dan sam na kafi na piću s prijateljima. Moja djevojka, s kojom sam bio šest i po godina, ostavila me. Nedostaješ mi malo. Nije mogla naći bolji trenutak da me ostavi. Svaki dan mi je dobar."
[instagram]
[/instagram]