ČOVJEČE, KAKO JE TO IZVEO?! Novak iz nemoguće pozicije vratio lopticu i osvojio brutalan poen protiv Zvereva - publika u ekstazi (VIDEO)

Tenis
.

Srpski teniser Novak Đoković se plasirao u finale Mastersa u Sinsinatiju.

Drugi reket svijeta je bio bolji od Nijemca Aleksandra Zvereva sa 7:6 (7:5), 7:5 u meču koji je trajao nešto više od dva sata.

Nole nije uspio da nađe rješenje za agresivan servis Zvereva koji je u 10. gemu prvog seta počeo da pravi greške i srpskom teniseru omogućio čak tri set lopte. Đoković nije uspio iskoristiti nijednu, pa je set ušao u taj-brejk u kojem se naš teniser bolje snašao.

Na početku drugog seta, Novak oduzima servis protivniku, a tokom ostatka meča Zverev je stalno tražio priliku da se vrati u igru. To mu uspijeva u 10. gemu kada izjednačava rezultat (5:5), ali već u narednom gemu Novak vraća stvari u svoju korist i osigurava finale Sinsinatija, gdje će imati priliku da se "osveti" Alcarazu za poraz u finalu Vimbldona.

Na ovom meču polufinala viđen je jedan divan poen. On se dogodio u sedmom gemu prvog seta, a pripao je srpskom teniseru.