HOROR: Dječak (8) iz Skoplja ušao u susjedno dvorište, komšijski pas ga NASMRT IZGRIZAO: Dijete iskrvarilo na putu do bolnice

Vijesti
HOROR: Dječak (8) iz Skoplja ušao u susjedno dvorište, komšijski pas ga NASMRT IZGRIZAO: Dijete iskrvarilo na putu do bolnice
Osmogodišnje dijete iz Skoplja preminulo je od posljedica napada komšijinog psa, potvrdilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Sjeverne Makedonije.

Osmogodišnje dijete iz Skoplja preminulo je od posljedica napada komšijinog psa, potvrdilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Sjeverne Makedonije.

Kako se navodi u policijskom saopštenju, bolnica za hirurške bolesti „Sv. Naum Ohridski“ juče je prijavila da je doveden maloljetnik iz Skoplja, koji je podlegao povredama uslijed posljedica napada psa u vlasništvu njegovog komšije N.G.

- U toku jučerašnjeg dana, u 17.22, u našu ambulantu je dovezeno dijete od osam godina zbog povreda glave i vrata od ujeda psa. U trenutku prijema, dijete je bilo bez vitalnih znakova i iskrvarilo je. Odmah su preduzete mjere reanimacije, nažalost bezuspješno - rekao je direktor te bolnice Ljuben Arsenkov za portal "Sakam da kažam".

Prema Televiziji Telma, osmogodišnje dijete je napao i izgrizao pas mastif, star 12 godina, kada je ušao u komšijino dvorište u kojem je bio još jedan pas, piše N1.

"Od ugriza je dobilo obilno krvarenje. Osmogodišnjak je odmah automobilom bio prevezen u Sv. Naum Ohridski, ali je zbog teških povreda glave i vrata iskrvario na putu do bolnice" navodi ta televizija i dodaje da je vlasnik engleskog bul mastifa juče uveče odmah pozvan u policijsku stanicu na informativni razgovor.

Izvori u istrazi su za Telmu naveli da su porodice djeteta i vlasnika psa bile prve komšije i u dobrim odnosima.

Ne propustite