"Imamo 3 kćerke"
"Imamo 3 curice koje volim najviše na svijetu, muž je i prije nego smo se vjenčali govorio da želi sina.
Voli on naše kćerke., ali nije to to, jer nema nasljednika. Saznam prije 5 mjeseci da sam trudna. Krila sam trudnoću širokim haljinama, čekala da se na ultrazvuku moze vidjeti spol. Odem prošli mjesec, ginekolog na ultrazvuku kaže muško, dječak.
![]()
Došla kući, čekala da muž dodje sa posla, polažem mu stomak i kažem iznenađenje - dječak je. Te sreće ljudi moji, sazvao svu porodicu, častio 2 dana. I sad ce on kao na novi pregled sa mnom. Prosle sedmice odemo, gleda ginekolog, gleda.
Kaze "BOGAMI NIJE SIN, VEĆ JE CURICA". Muž samo izašao, već 3 dana ne priča samnom, kaže da sam mu slagala. Ne znam sta da radim. Da li je moguće da je ginekolog pogrijesio i ovaj put?"