Goca pobjesnila zbog priče da su Rodići platili renoviranje njene vile: Šta oni imaju s našom kućom?! EVO ŠTA JE OTKRILA O BOJANI I MIRKU
Pjevačica Goca Božinovska oglasila se nakon priče da su Danijela i Bogdan Rodić, roditelji njene snajke Bojane, platili renoviranje njene vile u Surčinu.
Goca je rekla da su Mirko i Bojana krečili sprat, da kupuju i neke stvari koje im odgovraju, ali da Rodići ipak nemaju veze sa tim i da nisu to platili, kako se šiška.
- Mi nemamo šta da renoviramo kuću, samo smo krečili njihov sprat! Naša je kuća u fulu i nema šta da se renovira, nego mjenjamo boju zidova na spratu- rekla je Goca za Telegraf JETSET.
![]()
- Kakve veze Rodići imaju sa našom kućom? Naravno da oni nisu platili ništa. Mirko je krečio, on i Bojana kupuju stvari koje im odgovaraju... Hvala Bogu, djeca imaju gde, i u Titelu , i u Surčinu, ne moraju ljudi da se brinu gde će oni, šta će i kako će - rekla je pjevačica.
Goca je dodala i da Mirko i Bojana žive u vili u Surčinu, a ne u Titelu kod Rodića, kako se nagađalo.
Podsjetimo, Bojana i Mirko uskoro će postati roditelji. Oni čekaju dječaka, a nagađa se da će nasljednku dati ime Zoren, po Mirkovom pokojnom ocu Zoranu Šijanu.
(Telegraf.rs)