VELIKI BLAM VODITELJKE RTS: Gledaoci ne vjeruju šta je rekla o Đokoviću - u šoku su smanjili televizore! (VIDEO)

Kiosk
VELIKI BLAM VODITELJKE RTS: Gledaoci ne vjeruju šta je rekla o Đokoviću - u šoku su smanjili televizore! (VIDEO)
Voditeljka RTS-a Miljana Lazić u nedjelju je nasmijala gledaoce lapsusom tokom najave meča Novaka Đokovića i Rafaela Nadala.

Voditeljka RTS-a Miljana Lazić u nedjelju je nasmijala gledaoce lapsusom tokom najave meča Novaka Đokovića i Rafaela Nadala, piše Espreso.rs.

Naime, ona je čitajući jutarnje vijesti o finalu Rolan Garosa pobrkala pehare sa pekarima, a onda je na zanimljiv način spojila ime i prezime španskog tenisera.

- Đoković ima priliku da postane prvi teniser koji ima po najmanje dva pekara na svakom od četiri Gren slema. Ovo je 56. meč Novaka i Rafala, a najbolji teniser današnjice vodi sa 29-26 u pobedama - rekla je voditeljka.

Naš teniser na kraju nije uspio da se izbori za “pekara” i ipak je poklekao u finalu protiv “kralja šljake”. “Rafal” je trijumfovao rezultatom 6:0, 6:2, 7:5 po setovima.

Ne propustite