KRALJICA U SUZAMA, JAVILI SU JOJ DA JE UMRO: Čim je čula DESILO SE OVO, suze same teku
O ljubavi kraljice Elizabete II. i njezina supruga, princa Philipa uglavnom se sve zna. Poznato je da kraljica princa upoznala kad je imala 13 godina, tokom posjeta Pomorskog fakulteta u Darmouthu sa svojim ocem, kraljem Georgeom VI.
Iako su se mnogi opirali tom braku, vjenčali su se u Westiminsterskoj opatiji 20. studenog 1947. godine, odnosno šest godina prije nego što je postala kraljicom.
Budući je bila riječ o poratnim godinama, njihovo je vjenčanje bilo relativno skromno. Elizabeta II. skupljala je kupone kako bi si priuštila materijal za satensku vjenčanicu u boji bjelokosti, koju je dizajnirao Norman Hartnell i koja je bila prekrivena s 10.000 bijelih bisera.
No, malo je poznato da princ Philip nije bio kraljičina prva ljubav, već muškarac o čijem se imenu špekulira u medijima i koji je nažalost, preminuo prošloga tjedna.
![]()
foto: Profimedia
Vijest o smrti misterizonog muškarca došla je i do kraljice koja je, navodno, kada je čula tu vijest pustila i suzu.
Kako navode izvori bliski kraljevskom dvoru, riječ je o muškarcu s kojim se kraljica prvi puta poljubila kada joj je bilo 12 godina i kojeg je uvijek nazivala prvom simpatijom. Njih su dvoje često zajedno odlazili na igrališta i u šetnje, a dječju ljubav prekinula je sudbina
. Naime, muškarac za kojeg mediji pišu da se zove John ili Ethan morao se s roditeljima odseliti u Dansku gdje je naposlijetku i ostao do kraja života. 'Nekoliko su puta stupili u kontakt, popričali bi i rado bi se prisjetili dana kada su bili djeca. Kraljica ga je jako cijenila, a i on nju. Njegova obitelj javila joj je da je preminuo, a ona je na to izjavila da će zauvijek čuvati uspomene na njega te se povukla u sobu', rekao je izvor.
(Story.hr)