"Djeca mog muža u svojim sobama imaju na zidovima velike slike majke..."
"Djeca mog muža u svojim sobama imaju na zidovima velike slike majke i oca u zagrljaju iz vremena dok je ona bila živa.
Njihova majka, prva supruga mog muža je um,rla dok je rađala njihovo drugo dijete. Pokušavam biti dobra maćeha, ali kada god uđem u njihove sobe i kada vidim te slike pomislim kako sam ja samo zamjena i da sam klasična kućna pomoćnica i ništa više.
![]()
Zbog toga sam odlučila da od muža zahtjevam da ukloni te slike, i sve što podsjeća na njegovu bivšu ženu. Ako mu je stalo do mene i ako me stvarno voli i poštuje uraditi će to, ako ne, mislim da nemam ni jedan razlog da ostanem sa njim.
![]()
Stvarno ne želim da budem druga, desilo se što se desilo, sve razumijm, ali ja sam sada tu i nema smisla da neke bivše zauzimaju i dalje prvo mjesto.