Ljetovanje iz snova uz sunce, more i prelijepu plažu u Orebiću sa smještajem u hotelu Bellevue 4*!

Kiosk
Ljetovanje iz snova uz sunce, more i prelijepu plažu u Orebiću sa smještajem u hotelu Bellevue 4*!
-

Orebić leži na JZ poluotoka Pelješca, ispod brda Sv. Ilije, s pogledom na grad Korčulu od koje ga dijeli 15 min. vožnje brodom. Ime je dobio po obitelji pomorskih kapetana Orebić koji su ovdje obnovili kaštel 1586. 

2

Orebić je oduvijek bio okrenut moru i dobrim vjetrovima. Nekada iščekujući brodove koji su trubama pozdravljali mještane, a danas putnike na odmoru. Od Dubrovnika ga dijeli tek 112 km pa je izvrsno odredište za one koji žele posjetiti Dubrovnik, a skloni su mirnijim mjestima.

6

Poluotok Pelješac 2. je po veličini hrvatski poluotok. Nakon Orebića, najveća su mjesta Ston, Trpanj i Janjina. Ston su proslavile zidine, najstarija solana u Europi i najbolje kamenice.

5

Pelješac će zavoljeti gurmani zbog odličnih školjki i božanstvenih kapi dingača i postupa. U njemu će uživati planinari i brdski biciklisti. No, istinski će ga obožavati svi ovisnici o vjetru. U kanalu između Pelješca i Korčule ljubitelji paraglidinga, daskaši i jedriličari pronašli su idealne uvjete za ples s maestralom čiji ih zov ovdje vraća svake godine.

7

Izaberite odgovarajući termin za boravak u dvokrevetnoj sobi u vili s terasom prema moru ili superior sobi s balkonom prema moru u depandansama po super cijenama!

 

Ponudu pogledajte na LINKU.

Sve ponude sa portala CityDeal.ba možete kupiti online preko naše web stranice www.citydeal.ba uplatnicom, gotovinom ili kartičnim plaćanjem na našem prodajnom mjestu u SCC-u (-1 sprat).

Pametno kupujte i značajno uštedite samo uz CityDeal ! 

 

Ne propustite