Zimska čarolija u Mostaru, uživajte u savršenom smještaju hotela Bristol 4* sve do 31.03.2019.!
Hotel raspolaže smještajnim kapacitetom od 47 moderno opremljenih soba i to:
- 8 jednokrevetnih i
- 39 dvokrevetnih soba
- jednim predsjedničkim apartmanom.
Sve sobe su opremljene modernim namještajem napravljenim od visoko-kvalitetnog drveta koji gostima pruža prijatan osjećaj. Sobe su opremljene kupaonicom, telefonom, kablovskom TV, internet konekcijom, klimom i mini-barom. Kupatila su opremljena sa tuš kabinom ili kadom, SOS sistemom, fenom za kosu i vlastitim sistemom grijanja.
![]()
Hotel “Bristol” raspolaže sa dva restorana i jednom caffe slastičarnom.
Restoran hotela "Bristol" raspolaže sa ukupnim kapacitetom od 170 mjesta: 140 mjesta u unutrašnjem dijelu i sa 30 mjesta u vanjskom dijelu, na terasi. Restoran Vam nudi domaće i internacionalne specijalitete, jedinstven osjećaj te prekrasan pogled na rijeku Neretvu.
![]()
Caffe slastičarna Hotela "Bristol" nudi Vam bogat izbor kolača, sladoleda, toplih i hladnih napitaka. Ima prostranu terasu koja Vam nudi lijep ugođaj tokom ljetnih vrućina.
Hotel “Bristol” posjeduje i restoran "Labirint" koji se nalazi na lijevoj obali rijeke Neretve, u Starom Gradu. Restoran "Labirint" ima ukupan kapacitet od 225-230 mjesta, a 140 mjesta od tog broja na terasi s koje se pruža prelijep pogled na Stari Most.
![]()
Noćenje za dvoje + ručak u restoranu "Labirint" i večera u hotelu "Bristol" za SAMO 164 KM!
Sve ponude sa portala CityDeal.ba možete kupiti online preko naše web stranice www.citydeal.ba, uplatnicom, gotovinom ili kartičnim plaćanjem na našem prodajnom mjestu u SCC-u (-1 sprat).
Pametno kupujte i značajno uštedite samo uz CityDeal.