IBRA JE NEUNIŠTIV: Sjajni Šveđanin bh. korijena opet BRILJIRAO, Amerikanci u transu

Kiosk
.

Švedski napadač bh. korijena, Zlatan Ibrahimović, opet je bio najvažnija karika LA Galaxyja. Njegov tim ostvario je izuzetno bitnu pobjedu kod Minnesota Uniteda s 3:1, a bivši napadač Juventusa, Intera, Milana, Barcelone i Uniteda je opet blistao.

ibra2

Popularni Ibra je postigao pogodak i upisao asistenciju u ovom susretu, a gosti su poveli u 30. minuti upravo zahvaljujući njemu. 20 minuta kasnije već je bilo 0:2. Pogodak je postigao Ola Kamara, da bi samo minutu kasnije Romain Alessandrini na asistenciju Ibrahimovića povisio na 3:0 za goste. Počasni pogodak za domaći tim djelo je Angela Rodrigueza u 53. minuti utakmice.

Zlatan nam je tako još jednom dokazao da nije za odbaciti, te dodatno podgrijao glasine da bi već u januaru mogao se vratiti u Evropu. Makar na posudbu, a spominje se Manchester United...