PA JE LI OVO UOPŠTE ČOVJEK? Zlatan ponovo na sceni, nova MAJSTORIJA o kojoj bruji svijet!

Kiosk
.

LA Galaxy je po ko zna koji put na krilima Zlatana Ibrahimovića stigao do pobjede, a meč je obilježila prava mala bravura švedskog asa. Galaxy je odlično otvorio utakmicu i poveo već u četvrtoj minuti kada je Ibrahimović bio siguran s bijele tačke.

ibra3

Ipak, švedski napadač je pravo šou priredio tek sredinom drugog poluvremena svojim novim golom u dresu američkog kluba. Ibrahimović je sjajnom fintom izbacio jednog protivničkog fudbalera, a onda je s vrha kaznenog prostora loptu zakucao u mrežu Vancouvera za 2:0.

ibra

Evo kako je to izgledalo:

Konačnih 3:0 postavio je Alessandrini iz penala u 77. minuti kada mu je Zlatan dozvolio da izvede najstrožiju kaznu. LA Galaxy je trenutno na sedmom mjestu sa 44 boda i još uvijek su jedno mjesto ispod pozicije koja vodi u play-off.