(VIDEO) Leicester City odigrao odličnu utakmicu ali ispao iz Lige prvaka

Momčad Diega Simeonea je prošla dalje ukupnim rezultatom 2-1 i prvi je polufinalist Lige prvaka

Leicester je nadigrao Atletico, ali dalje ide momčad iz Madrida Nogometaši Atletica uspjeli su preživjeti opsadu u drugom poluvremenu i na kraju izvući remi na King Power stadionu. Momčad Diega Simeonea je prošla dalje ukupnim rezultatom 2-1 i prvi je polufinalist Lige prvaka.

Važan gol u gostima za Atletico Madrid pogodio Saul u 26. minuti.  Nakon toga Leicester City je napadao i pokušavao doći do izjednačenja što je i uspio u 61. minuti kada je Jamie Vardy pogodio za 1:1. Nakon toga nekoliko dobrih prilika je imao Leicester ali nisu uspjeli pogoditi. Na kraju meč navijači Leicester Cityja ovacijama su ispratili svoje fudbalere u svlačionicu, jer je veliki uspjeh za popularne Lisice biti u osam najboljih ekipa starog kontinenta.