Juniori poraženi u meču za prestiž protiv selekcije Austrije

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine je danas završila grupnu fazu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Posljednji meč je igran za prestiž, pošto su akteri utakmice trećeg kola Bosna i Hercegovina i Austrija ostvarili obje pobjede u prva dva kola, te su osigurali plasman u elitni krug kvalifikacija. Ipak, u tom meču koji nije imao veliki značaj je slavila reprezentacija Austrije rezultatom 3:1.

Odlično su počeli reprezentativci BiH, te su već u 6. minuti došli do vodstva golom Hadžića, no do kraja poluvremena Austrijanci su izjednačili. Do kraja susreta su naši rivali postigli dva pogotka i tako sa prvog mjesta prošli u elitni krug.