Real prosuo bodove protiv Eibara, Zidaneu se povrijedile tri zvijezde

Real Madrid nije imao dobar dan. Kraljevska momčad je odigrala 1:1, ali gore od rezultata za Zinedinea Zidana su sigurno vijesti o povredama igrača.

Krenulo je sve s ozljedom Jamesa Rodrigueza na zagrijavanju pa je umjesto njega od prve minute zaigrao Mateo Kovačić koji je tijekom vikenda bio prehlađen.

I već u šestoj minuti su gosti šokirali "Santiago Bernabeu". Capa je nabacio, a loptu je glavom u mrežu za 0:1 pospremio Fran Rico.

Kraljevi su se brzo trznuli i vratili su utakmicu na početak, ali na kraju je i završilo na tom rezultatu. Dobitna je bila kombinacija Cristiana Ronalda i Garetha Balea. Portugalac je probio po lijevom krilu, nabacio je na drugu vratnicu odakle je Bale glavom pogodio mrežu.

Loše vijesti za Real nastavile su se na poluvremenu kada su zbog povreda u svlačionici morali ostati Karim Benzema i Raphael Varane. Oba igrača su osjetila bolove u desnom koljenu. Varane zbog udarca, a Benzema zbog istegnuća, prve informacije govore da se ne radi o ozbiljnim ozljedama, ali Zidane nije htio riskirati.

Imao je Real u nastavku nekoliko jako dobrih prilika za pobjedu, a najbolja je bila ona Garetha Balea iz 60. minute kada je zatresao stativu.

Real je sada ostao na drugom mjestu, bodovno izjednačen s vodećim Atleticom.