Nova magična predstava Ibiševića, Bayern 'prosuo' bodove protiv Kolna

Nova magična predstava Ibiševića,  Bayern 'prosuo' bodove protiv Kolna
Kompletirano je još pet utakmica njemačke Bundeslige u tradicionalnom subotnjem terminu od 15 časova i 30 minuta.

Fantastičan dan je imao naš Vedad Ibišević koji je postigao nova dva pogotka, čime je došao do broja pet za prvo mjesto na listi strijelaca. Danas je njegova Hertha slavila rezultatom 2:0 protiv HSV-a, a oba pogotka je postigao naš sjajni napadač. Pogađao je u 29. i 70. minuti, a vrijedi napomenuti da je cijeli meč odigrao i Emir Spahić za HSV.

Potpuno neočekivano, Bayern je konačno 'kiksao' na domaćem terenu protiv Kolna, uprkos vodstvu koje su Bavarci imali od 40. minute. Joshua Kimmich je doveo Bayern u vodstvo, ali je Anthony Modeste poravnao za prvo ispuštanje bodova Bayerna.

U ostalim utakmicama, Freiburg je na svom terenu slavio minimalnu pobjedu nad Frankfurtom, kao i Hoffenheim u gostima kod Ingolstadta rezultatom 2:1. Darmstadt i Werder su remizirali 2:2.