Studenti slavili u neizvjesnom meču: Omerović i Osmanhodžić ostavili bodove u Sarajevu

Ostali sportovi
Rukometaši sarajevske Bosne savladali su večeras Konjuh iz Živinica sa 27:26 u susretu drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Nakon poraza u Prijedoru, Studenti su u dvorani "Ramiz Salčin" stigli do prvih bodova nakon velike borbe.

Bosna je bolje otvorila meč, povela sa 5:0, a na odmor se otišlo s rezultatom 14:12.

U nastavku smo gledali dosta izjednačen meč, a prava drama viđena je u posljednjih 10 minuta.

Gosti su uspjeli izjednačiti na 23:23, a na kraju Studenti su bili uspješniji i zabilježili tijesan trijumf.

Pobjednika je odlučio Osmanhodžić, koji je na dva minuta do kraja pogodio za 27:25.

Istakao se i odlični golman Omerović, koji je u odlučujućim trenucima odbranio sedmerac.

Najefikasniji u redovima Sarajlija bio je Memić sa sedam golova, dok su Osmanhodžić, Alibegović i Šarenac dodali po pet.

U ekipi Konjuha najefikasniji je bio Marčeta sa sedam pogodaka.