Suarez vs Cavani: Razlika je itekako očita i ogleda se u klasi

Barcelona je rutinski odradila posao na startu Lige prvaka. Sa čak 7:0 Katalonci su isprašili Celtic, dok je PSG odigrao 1:1 protiv Arsenala u Parizu.

Oba tima predvodili su ugurvajski reprezentativci - Luis Suarez i Edinson Cavani. Mnogo uspješniji bio je Barcin našadač (dva gola i asistencija).

Suarez je rutinski riješio situaciju nakon perfektnog prijema lopte na grudi, a Cavani se propisno izblamirao jer se lopta odbila od njega kao od panj.

Video klip u prilogu dovoljno govori.

Inače, 'El Pistolero' je sinoć na 'Nou Campu' protiv Celtica postigao šesti i sedmi gol, te postao prvi fudbaler u historiji Barcelone koji je bio strijelac u šest uzastopnih utakmica u Ligi šampiona, dok je 'Matador', uprkos tome što je otvorio utakmicu protiv Arsenala golom već u prvom minutu, u nastavku meča uspio promašiti četiri odlične prilike.