Simeone ima razloga za slavlje, hladan tuš u Švicarskoj

Trenutno je poluvrijeme na svim mečevima Lige Prvaka, apred kraj istog sz u vodstvo došli Ludogorets i Atletico, dok je Bayern povisio vodstvo na 2:0 nad Rostovom.

Atletico Madrid je preko Nigueza u gostima kod PSV-a stigao u vodstvo, da bi domaća momčad samo dva minuta poslije imala šansu da iz jedanaesterca izjednači, međutim Guardadov udarac je odbranio Oblak.

Ludogortes je na gostovanju kod momčadi Basela stigao do vodstva preko Cafu u 45. minutu susreta.

Bayern protiv Rostova ima prednost od 2:0. Prvi pogodak je djelo Lewandowskog koji je sa bijele tačke savladao golmana gostiju, da bi na ubačaj Riberya u 45. minutu susreta, Thomas Muller povećao vodstvo Bavaraca.