Francuska u Bariju očitala fudbalsku lekciju 'novoj' Italiji

Kompletiran je program prijateljskih fudbalskih utakmica širom Evrope sjajnom predstavom koja je igrana u Bariju.

Italija je u pomenutom gradu na stadionu San Nicola dočekala aktuelnog viceprvaka Evrope Francusku i nije se baš najbolje provela.

Slavili su Francuzi rezultatom 3:1 i tako dokazali da će biti pretendenti i na sve titule u budućnosti pošto imaju mlad i perspektivan tim. Poveli su gosti golom Anthonyja Martiala u 17. minuti, a asistirao mu je klupski kolega Paul Pogba.

Samo tri minute kasnije Graziano Pelle nastavlja postizati golove za Italiju, pošto mu je asistirao Eder za pogodak. Ipak, Francuzi su golovima Oliviera Girouda i Layvina Kurzawe do kraja pokazali da su trenutno jača selekcija, bez obzira što je u pitanju prijateljski meč.