Valencia sa penala do tri boda

Valencia - Fudbaleri Valencije pobijedili su danas na Mestalli ekipu Getafea sa 1:0 (0:0) u 23. kolu španske Primere. Strijelac odlučujućeg gola bio je napadač Alvaro Negredo u 71. minutu iz penala. Valencia je tokom većeg dijela meča imala incijativu. Rodrigo je mogao ranije da riješi pitanje pobjednika, ali je promašio dvije odlične prilike. Kazna za promašaje mogla je da stigne u posljednjem minutu, ali je vezista Getafea Sarabia promašio prazan gol sa pet metara. Valencija se pobjedom nad timom iz predgrađa Madrida ponovo vratila na četvrto mjesto, koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

Valencia - Fudbaleri Valencije pobijedili su danas na Mestalli ekipu Getafea sa 1:0 (0:0) u 23. kolu španske Primere.

Strijelac odlučujućeg gola bio je napadač Alvaro Negredo u 71. minutu iz penala.

Valencia je tokom većeg dijela meča imala incijativu. Rodrigo je mogao ranije da riješi pitanje pobjednika, ali je promašio dvije odlične prilike.

Kazna za promašaje mogla je da stigne u posljednjem minutu, ali je vezista Getafea Sarabia promašio prazan gol sa pet metara.

Valencija se pobjedom nad timom iz predgrađa Madrida ponovo vratila na četvrto mjesto, koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.