Pjanić i Mandžukić vrlo dobri u trijumfu Stare dame, Pjaca debitirao

U prijateljskoj utakmici na Olimpijskom stadionu u Londonu Juventus je s 3:2 pobijedio Bilićev West Ham.

Već nakon 20 minuta Juve je poveo s 2:0! Najprije je u 18. Mandžukić glavom spustio strijelcu Dybali, da bi u 21. Mandžo i sam zabio za 2:0! Njemu je, pak, asistirao Dybala.

Carroll je glavom smanjio na 1:2 u 35. minuti. Da bi potom Mandžo glavom imao još jednu odličnu šansu, ali golman je ubranio, a u 38. minuti Benatia je pogodio prečku s pet metara!

U poluvremenu Higuain je ušao umjesto Mandže, da bi u 52. minuti Carroll opet zabio gol, opet glavom nakon prekida, za 2:2.

Marko Pjaca ušao je u 58. minuti, to mu je debi za Juve. Igrao je iza dvojice napadača. A Simone Zaza pogodio je za 3:2 u 87. minuti.

Miralem Pjanić igrao je do 78. minute vrlo dobro, gotovo su sve akcije išle od njega.