Petrov: Nismo za nove izbore, ali ni za stare modele ponašanja
Čelnik Mosta Božo Petrov rekao je u petak kako nisu za nove izbore, ali da ne mogu podržavati stare modele ponašanja te je izrazio uvjerenje da će prvi potpredsjednik Vlade Tomislav Karamarko preuzeti odgovornost, a Domoljubna koalicija dati novog kandidata za to mjesto.
"Nismo za nove izbore, ali ne možemo preuzeti ulogu u kojoj trebamo podržavati stari model ponašanja i biranje manje štete. Ne možemo imati takav izbor jer bi izdali svoja načela, a tu nema kompromisa", poručio je Petrov s konferencije za novinare, javila je Hina.
"Vjerujem da će Karamarko prihvatiti odgovornost i da će Domoljubna koalicija dati novog kandidata za potpredsjednika", rekao je Petrov te poručio kako želi stabilnost.
"Cilj nam je stabilizirati Vladu, ali i udariti druge standarde u politici", naglasio je.
(Fena)