Novi snimak otkriva sav primitivizam: Na Tušnju danas vrijeđan i preminuli Vedran Puljić

Fudbal
Novi snimak otkriva sav primitivizam: Na Tušnju danas vrijeđan i preminuli Vedran Puljić
Fudbaleri Slobode savladali su danas Sarajevo s 2:1 u prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH.

Fudbaleri Slobode savladali su danas Sarajevo s 2:1 u prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH.

Tuzlaci su i lideri u Premijer ligi, a današnji meč prošao je u poprilično naelektrisanoj atmosferi.

Već pri dolasku na stadion vidjelo se da će domaćini učiniti sve da isprovociraju goste s Koševa, te je stručni štab dočekan salvom najgorih psovki koje ne želimo ni spominjati.

Na poluvremenu je došlo i do incidenta kada su "Horde zla" (gostujući navijači) krenuli ka tribini s najvatrenijim simpatizerima Slobode, ali su redari i policija spriječili teži incident.

Nakon toga gostujući tifozi bili su primorani napustiti "Tušanj", a tada su počašćeni također novom salvom najprimitivnijih povika.

Bolno u svemu ovome da je spominjan i tragično preminuli navijač Sarajeva, Vedran Puljić.

Ovo inače nije prvi put da se bordo tim na ovakav način dočekuje u ovom gradu, a ranije su psovane čak i Markale (mjesto gdje su se dogidila dva masakra na Sarajlijama tokom agresije na BiH).

S pravom se možemo pitati odakle i dalje tolika mržnja prema glavnom bh. gradu i svemu što dolazi iz njega...

Ne propustite