Bajraktarević bi mogao stazama kolege iz reprezentacije: Evropski velikan želi dovesti bh. dragulja

Fudbal
Bajraktarević bi mogao stazama kolege iz reprezentacije: Evropski velikan želi dovesti bh. dragulja

Benfika i reprezentativci BiH – priča koji bi mogla da se nastavi i ove sezone.

Esmir Bajraktarević se nalazi na izlaznim vratima PSV-a i kako stvari stoje pronaći će novi klub u periodu pred nama.

Već je poznato da ga u svojim redovima žele ekipe Ajntrahta iz Frankfurta i Glazgov Rendžersa, ali se sada pojavio novi evropski velikan koji bi želio rado da ga vidi u svojoj opremi.

A radio se o ekipi Benfike iz Lisabona koja bi Zmaja voljela vrlo rado da privoli u svoje redove, saznaje Reprezentacija.ba.

Međutim, kao jedan od uslova je to da Dodi Lukebakio napusti portugalski tim, a on se nalazi na meti turskog Bešiktaša.

Ovo ne bi bila loša opcija za Bajraktarevića sa obzirom da je dres Benfike nosio i Amar Dedić do ovoga ljeta gdje je ostavio veoma dubok trag pa možda bi tako mogao i Esmir.

Ne propustite