Pogledajte kako je Kolinda bodrila Hrvatsku na utakmici SP-a: Imala je i poruku za Vatrene

Sport
Pogledajte kako je Kolinda bodrila Hrvatsku na utakmici SP-a: Imala je i poruku za Vatrene

Kolinda Grabar-Kitarović još jednom je pokazala zašto je prati glas jedne od najvatrenijih navijačica hrvatske reprezentacije.

Nakon što je uoči sinoćnje utakmice trećeg kola grupne faze Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Gane zapjevala i zaplesala s hrvatskim navijačima u Philadelphiji, nekadašnja predsjednica podršku Vatrenima nastavila je pružati i sa stadiona.

Iz VIP lože javila se fotografijama na društvenim mrežama, a uz navijački stajling u hrvatskim bojama poslala je i kratku, ali jasnu poruku reprezentaciji.

[youtube][/youtube]

"Idemo, Vatreni! Let's hear it for Croatia!", napisala je. Objavu je popratila i hashtagovima #VolimHrvatsku, #LoveCroatia, #CRO, #sport i #WorldCup.

Kolinda Grabar-Kitarović i ranije je privlačila veliku pažnju svojim dolascima na utakmice hrvatske reprezentacije. Još od SP-a u Rusiji 2018. ostala je zapamćena kao jedna od najzapaženijih navijačica među svjetskim državnicima, a njene emotivne reakcije, dresovi i slavlje s fudbalerimka obišli su svijet.

Ni ovaj put nije propustila priliku biti uz Vatrene u važnom trenutku.

Podsjetimo, Hrvatska je pobjedom protiv Gane (2:1) osvojila drugo mjesto u grupi i plasirala se direktno u šesnaestinu finala, gdje je čeka Portugal.

Ne propustite