Premijer Srbije stigao u Banja Luku

Vijesti
Premijer Srbije stigao u Banja Luku

Predsjednik Vlade Srbije Đuro Macut u posjeti je Banjaluci u okviru nastavka kontinuiranih sastanaka sa predstavnicima bh. entiteta RS.

U toku je sastanak Macuta sa Savom Minićem, a sastaće se i sa predsjednikom Akademije nauka i umetnosti Dragoljubom Mirjanićem.

Nakon toga će Macut biti inaugurisan u inostranog člana Akademije nauka i umjetnosti RS.

Planirano je da srpski premijer obiđe i Univerzitetski klinički centar i razgovara sa generalnim direktorom Nikolom Šobotom.

Ne propustite