Premijer Srbije stigao u Banja Luku
Predsjednik Vlade Srbije Đuro Macut u posjeti je Banjaluci u okviru nastavka kontinuiranih sastanaka sa predstavnicima bh. entiteta RS.
U toku je sastanak Macuta sa Savom Minićem, a sastaće se i sa predsjednikom Akademije nauka i umetnosti Dragoljubom Mirjanićem.
Nakon toga će Macut biti inaugurisan u inostranog člana Akademije nauka i umjetnosti RS.
Planirano je da srpski premijer obiđe i Univerzitetski klinički centar i razgovara sa generalnim direktorom Nikolom Šobotom.