Napeta situacija u Sarajevu: Policija na terenu nakon sudara vozila
U poslijepodnevnim satima danas je u Sarajevu došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala dva vozila, što je izazvalo zastoje i otežano odvijanje saobraćaja.
Prema fotografijama koje su poslali čitaoci, sudar se dogodio u blizini zgrade Elektroprivrede BiH. Na vozilima je pričinjena materijalna šteta, dok za sada nema informacija o eventualno povrijeđenim osobama.
Iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo naveli su da trenutno nemaju više detalja o nesreći, ali se pretpostavlja da je riječ o sudaru sa materijalnom štetom.
Policijske ekipe izašle su na teren i obavljaju uviđaj, a vozačima se savjetuje dodatni oprez, posebno zbog pojačanog saobraćaja u periodu kada se građani vraćaju s posla.