Raskol u porodici Bekam: Kako je počeo sukob o kojem svi pričaju?

Show
Raskol u porodici Bekam: Kako je počeo sukob o kojem svi pričaju?

Bruklin Pelc Bekam (Brooklyn Beckham), sin Viktorije i Dejvida Bekama, uzburkao je javnost objavom o sukobu sa svojom porodicom. Otvoreno je govorio zbog čega više ne želi kontakt sa roditeljima i potvrdio sve spekulacije o napetostima od trenutka kada se 2022. oženio bogatom naslednicom Nikolom Pelc.

Kako je sve počelo?
Bruklin i Nikola venčali su se na luksuznoj ceremoniji na Floridi vrijednoj tri miliona dolara. Mladenci su potpisali predbračni ugovor kako bi zaštitili svoja bogatstva. Porodica Bekam procjenjuje se na 38 miliona funti, dok porodica Pelc ima oko 1,3 milijarde funti.

Bruklin je odlučio da uzme prezime svoje supruge i koristi ga kao srednje ime, pa se sada oboje prezivaju Pelc Bekam.

Sukob oko vjenčanice
Nikola je prvobitno trebala nositi vjenčanicu Viktorije Bekam, ali je neposredno prije vjenčanja rečeno da atelje ne može završiti haljinu. Nikola je demantovala svađe, ali Bruklin je objasnio da je došlo do drame te da je njegova žena bila primorana brzo naći drugu haljinu.

Takođe, Viktorija je tokom prvog plesa mladencima neprimjereno ukrala pažnju, što je Bruklin nazvao jednim od najsramotnijih trenutaka u životu.

Ignorisanje na društvenim mrežama
Bruklin i Nikola primijetili su da Viktorija često izbjegava komentarisati ili lajkovati njihove zajedničke fotografije. Na porodičnu božićnu čestitku na Instagramu Viktorija je napisala: „Brukline, nedostaješ nam“, bez spominjanja Nikole.

Bruklin je također potvrdio da su ga porodica i braća blokirali na društvenim mrežama i da mu nisu dopuštali kontakt, posebno tokom 50. rođendana Dejvida Bekama, prenosi Nova.rs.

Bruklinov stav
Na Instagramu je objavio: „Godinama sam ćutao, ali moji roditelji i njihov tim nastavljali su obraćati medijima. Ne želim se pomiriti sa porodicom niti dozvoliti da me kontrolišu. Prvi put u životu se zauzimam za sebe. Moja supruga i ja želimo mir, privatnost i sreću za nas i našu buduću porodicu.“

Reakcija Dejvida Bekama
Dejvid se, nakon Bruklinove objave, pojavio na Svjetskom ekonomskom forumu u Davosu, ali je odbio komentarisati situaciju s sinom.

Ne propustite