Tragedija u Prnjavoru: Pješak smrtno stradao nakon udara vozila!
Muškarac Š.N. (61) iz Prnjavora poginuo je sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u naselju Donja Ilova, na regionalnom putu Prnjavor – Srbac, saopćilo je Okružno javno tužilaštvo Banjaluka.
U nesreći su učestvovali putničko vozilo VW Transporter, kojim je upravljao D.V. (1986) iz Babanovaca kod Prnjavora, i pješak Š.N. (1964) iz Gornje Ilove, koji je tom prilikom zadobio smrtonosne povrede.
Do nesreće je došlo oko 22:30 sati, a uviđaj su obavili dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Prnjavor.
Tužilac je naložio provođenje svih potrebnih istražnih radnji, uključujući vještačenja i obdukciju tijela stradalog, koja će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske.
Istraga je u toku, a cilj je utvrditi sve okolnosti koje su dovele do ove tragične nesreće.