Sve putnike koji su sletjeli na zagrebački aerodrom dočekala poruka zbog Thompsonovog koncerta

Show
Sve putnike koji su sletjeli na zagrebački aerodrom dočekala poruka zbog Thompsonovog koncerta

Putnike na zagrebačkom aerodromu dočekala neobična poruka: Privremena regulacija zbog Thompsonovog koncerta

Putnici koji su ovih dana sletjeli u Međunarodnu zračnu luku Franjo Tuđman u Zagrebu, na ulazu su zatekli neuobičajenu obavijest. Naime, zbog koncerta Marka Perkovića Thompsona, koji će se održati 5. jula na zagrebačkom Hipodromu, uspostavljena je privremena regulacija saobraćaja.

  • – Obavijest putnicima – Privremena regulacija saobraćaja od 4. do 6. jula. Poštovani putnici, obavještavamo vas da će zbog koncerta Marka Perkovića Thompsona privremeno biti uvedena posebna regulacija saobraćaja u i oko Zagreba. Molimo vas da za odlazak iz zračne luke pratite preporučene obilazne pravce – stoji u poruci istaknutoj na ulazu u aerodrom.

Očekuje se oko pola miliona posjetilaca

Zbog velikog interesa i očekivanog broja gostiju, organizacija koncerta je u punom jeku. Prema informacijama iz Thompsonovog tima, na Hipodromu će biti postavljeno čak 2 kilometra šankova, a posjetiocima će biti obezbijeđeno 2,5 miliona bočica vode.

Planirano je i 2500 WC kabina, uz dodatni red pisoara, dok će sigurnost posjetilaca nadgledati između 3000 i 5000 redara i zaštitara. Hrana, piće i svi ostali proizvodi na koncertu moći će se plaćati isključivo karticama.

Fanovi nestrpljivi: "Zagreb će gorjeti!"

Na društvenim mrežama fanovi su danima uoči koncerta dijelili komentare ispunjene uzbuđenjem i euforijom:

– "Odbrojavamo sitno do najvećeg spektakla",
– "Već danima molim krunicu da sve prođe dobro i kako treba. Molim se za nas i naš narod. Jedva čekam",
"Koliko je pivo?",
– "Zagreb će u subotu gorjeti!" – samo su neki od komentara koji otkrivaju atmosferu među Thompsonovim fanovima.

Ne propustite