Džeko nakon velike gluposti: "Neće se više ponoviti!"
Edin Džeko danas je zaradio crveni karton u duelu sa Genovom (2:0).
Edin Džeko danas je zaradio crveni karton u duelu sa Genovom (2:0).
Nakon meča, kapiten bh. reprezentacije se oglasio putem Facebooka.
Džeko, koji je pretjerao tražeći kazneni udarac za Vučicu, počeo je psovati sudiji Gervasoniju koji ga je isključio s utakmice.
"Izvinjavam se svima zbog crvenog kartona, moje ponašanje nije bilo uredu! Neće se više ponoviti!", između ostalog poručio je Džeko, te poželio sretan Božić svima koji slave.