Stevandić najavio novo putovanje van BiH, evo gdje će biti 12. aprila

Predsjednik NSRS Nenad Stevandić rekao je da će 12. aprila biti u Beogradu na velikom skupu iza kojeg stoji predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.
Stevandić je i prošlog mjeseca otputovao u Srbiju iako je za njim raspisana centralna potjernica, te se vratio u Bosnu i Hercegovinu bez da je uhapšen. Pretpostavlja se da je Stevandić koristio ilegalan način ulaska u državu.
- Vratio sam se, nije me niko zaustavio, a i ja sam se potrudio da nikoga ne ugrozim - kazao je Stevandić.
On je naveo da 12. aprila ide u Srbiju dati podršku Vučiću.
- U ovim tmurnim i mutnim vremenima sačuvao si Srbiju uspravnom i neutralnom. Nisi priznao Kosovo i izdao RS i kada su ti za to nudili nagradu. Digao si i učvrstio Srbiju ekonomski, vojno i geopolitički i to kada se cijeli svijet ljulja. Sačuvao si moralni kompas za one koji stvaraju, uče i unapređuju Srbiju, a razotkrio one koji blokiraju, zaustavljaju i rastaču našu otadžbinu. Nisi poklekao i kada je bilo neizvesno i opasno. I zato dolazimo predsjedniče u Beograd 12.04.2025. Jer, dobro se dobrim vraća - poručio je Stevandić u objavi na X-u.
У овим тмурним и мутним временима сачувао си Србију усправном и неутралном.Ниси признао Косово и издао Републику Српску и када су ти за то нудили награду.Дигао си и учврстио Србију економски,војно и геополитички и то када се цијели свијет љуља. Сачувао си морални компас за оне… pic.twitter.com/vTxTGpCFkw
— Ненад Стевандић (@nenad_stevandic) April 6, 2025