VUKANOVIĆ BRUTALNO ISKREN: "Očekivao sam više od ovog sastanka...!"

Bosna i Hercegovina
VUKANOVIĆ BRUTALNO ISKREN: "Očekivao sam više od ovog sastanka...!"

Lider opozicione stranke iz bosanskohercegovačkog entiteta RS Pokret za pravdu i red Nebojša Vukanović kratko se obratio medijima nakon sastanka s predstavnicima stranaka Trojke i HDZ-a.

Za razliku od Stanivukovića koji je kazao da se opozicija iz RS slaže u 99 posto stvari s današnjim sagovornicima, Vukanović je kazao da je očekivao više od sastanka.

"Očekivao sam više od ovog sastanka. Mi iz opozicije smo uvijek i korektni i konkretni. Dosta smo dali rješenja i uvijek smo bili konstruktivni. Treba reći da trpimo značajne političke posljedice naše konkretnosti i konstruktivnosti", kazao je Vukanović.

Vukanović je naglasio da je opoziciji iz RS najbitnije to da nisu nikakav faktor destabilizacije u BiH, te da su ponudili rješenja. Za više informacija, medijima je rekao da "pitaju gospodu iz HDZ-a".

Naredni sastanak opozicije iz RS, HDZ-a i stranaka Trojke bi se trebao održati 10. aprila u Banjoj Luci.

Ne propustite