Navijači Partizana pokušali se obračunati sa igračima u Banjici

Fudbal
Navijači Partizana pokušali se obračunati sa igračima u Banjici
Susret je završen podjelom bodova 2-2.

Navijačima Partizana je prekipjelo.

U jučerašnjem duelu njihovog kluba i Rada u Banjici, najvjernije pristaše beogradskog kluba pokušale su ući na teren i igračima skinuti dresove.

Navijači crno-bijelih ogorčeni su zbog loših rezultata, a prema izjavama pripadnika redarske službe, smirili su se tek poslije izjednačenja Valerija Bojinova.

Susret je završen podjelom bodova 2-2.

Ne propustite