Džeko: "Moja je krivica ako nema golova"

Fudbal
Džeko: "Moja je krivica ako nema golova"
Talijanska Roma mora pobijediti BATE kako bi prošla u osminu finala Lige prvaka.

Talijanska Roma mora pobijediti BATE kako bi prošla u osminu finala Lige prvaka.

"Ako nema golova, to je moja krivica. Trebao sam biti bolji, ali ja sam optimist, siguran sam da će i golovi doći", priznaje Edin Džeko.

"Sezona je još duga, moramo pokazati da imamo karakter. Ja sam tužan na terenu? Ne volim gubiti, to me čini tužnim. Kao momčad zaslužujemo više...", dodao je kapiten reprezentacije BiH.

Džeko je od dolaska u Romu postigao pet golova u svim takmičenjima. 

Ne propustite