PRESUDAN JE SVAKI DETALJ:Kad je ugledao šta sprema naivna klupa Fenerbahcea DŽEKO JE EKSPLODIRAO
Edin Džeko je još jednim gestom kupio navijače Fenerbahcea. Do sada je kapiten bh. reprezentacije prošao sve u fudbalu i svjestan je da bi svaki detalj mogao biti presudan. To je pokazao i na meču protiv Trabzonspora.
U jako uzbudljivom i očekivano nervoznom meču Fenerbahce je u gostima pobijedio Trabzonspor. Džeko nije zabio gol, ali je svejedno ostavio pečat na taj meč.
Strasti su bile poprilično uzavrele, pogotovo nakon što su navijači Trabzona utrčali u teren nakon posljednjeg sudijskog zvižduka te su krenuli da se fizički obračunaju sa fudbalerima Fenera.
[twitter]
TS korner atacak. İsmail'e su şişesi geliyor. İsmail yerde kalıyor.
— Rıdvan Aksu (@AksuTw) March 19, 2024
Sağlık ekibi sahaya giriyor. Fakat sağlık ekibi müdahale ederse, kural gereği oyuncunun dışarı çıkması gerekecek.
Fred ve Dzeko kornerde eksik kalmamak için telaşla doktoru gönderiyor.pic.twitter.com/kqrNtEvmfC
[/twitter]
Dan nakon meča se nije previše pričalo o fudbalu, a Ali Koc, predsjednik Fenerbahcea je čak najavio i moguće povlačenje iz Superlige što bi bio nezapamćen potez.Tek kad su se glave ohladile navijačima Fenerbahcea je zapao u oko jedan detalj i to sa Džekom u glavnoj ulozi.
[twitter]
Dün 38. yaş gününü kutlayan Edin Dzeko. Baştan aşağı karakterden oluşan bir takımın komutanı da böyle olur. pic.twitter.com/gcLwjqglbu
— BaronX (@doncorleone1907) March 18, 2024
[/twitter]