KAMERA SNIMILA NOVAKA ĐOKOVIĆA DOK PJEVA HIMNU SRBIJE: 1 detalj su mnogi odmah primijetili

Sport
KAMERA SNIMILA NOVAKA ĐOKOVIĆA DOK PJEVA HIMNU SRBIJE: 1 detalj su mnogi odmah primijetili
.

Dejvis kup reprezentacija Srbije danas igra za plasman u finale Dejvis kupa, a Miomir Kecmanović i Novak Đoković pokušaće i prije dublova da riješe posao i da nas odvedu na megdan sa Australijancima za "salataru".

Uz taktove himne Srbije, "Bože pravde", zapjevali su Novak Đoković i svi ostali srpski teniseri.

Detalj koji su mnogi primijetili jeste da se može se himna otpjevala iz dna duše, reći da ovakvu emociju odavno nismo videli.

A tada su im se navijači momentalno priključili i dobili smo scene za pamćenje.

(Telegraf.rs)

Ne propustite