Pastore: Nakon terorističkog napada, izgubio sam prijatelje u Parizu

Fudbal
Pastore: Nakon terorističkog napada, izgubio sam prijatelje u Parizu
Nedavno su i njegovi saigrači iz PSG-a David Luiz i Edinson Cavani govorili o tome kako im se na vraća u prijestonicu Francuske.

Nedavno su i njegovi saigrači iz PSG-a David Luiz i Edinson Cavani govorili o tome kako im se na vraća u prijestonicu Francuske. Luiz je u međuvremenu stigao u Pariz.

Fudbaler PSG-a, Javier Pastore rekao je da će mu biti teško da se vrati iz Južne Amerike u Pariz nekoliko dana poslije terorističkog napada u kojem su, pored ostalih, poginula i dvojica njegovih prijatelja.

Radi se o vlasnicima restorana koji su živjeli u kraju Pariza u kojem i Pastore ima kuću. Poginuli su na koncertu u hali u dvorani Bataklan.

"Moram da se vratim u Pariz. Tamo je moj posao i ja sam odgovoran čovjek. Neće mi biti lako, proradiće emocije", rekao je Pastore argentinskim medijima, prenosi Mozzart. Sljedeću utakmicu fudbaleri PSG-a igraju u subotu, 21. novembra na gostovanju Lorientu u francuskom šampionatu. 

Prvi naredni duel na svom Parku prinčeva odigraće 28. novembra, kada će im rival biti Troyes.

Ne propustite