"OVO JE OGROMNO, MAMA KAŽE DA JE LOŠ ZNAK" Vesnu zaledio prizor na terasi: Skočila sam i pobjegla u kuću (FOTO)

Zanimljivosti
"OVO JE OGROMNO, MAMA KAŽE DA JE LOŠ ZNAK" Vesnu zaledio prizor na terasi: Skočila sam i pobjegla u kuću (FOTO)
Susret sa nepoznatim insektom većini ljudi bude vrlo neprijatan, posebno ako "to nešto" vidimo prvi put.

Susret sa nepoznatim insektom većini ljudi bude vrlo neprijatan, posebno ako "to nešto" vidimo prvi put.

Sada je jedan takav susret zadesio i Vesnu koja je vidjela ogromnog leptira na svojoj terasi.

"Ostala sam šokirana, odmah sam skočila i pobjegla u kuću", napisala je Vesna uz fotografije ovog insekta.


"Nisam zapamtila trenutak kada se pojavilo, valjda od šoka. Prvo sam skočila i pobjegla u kuću", dodala je autorka fotografije u komentaru.

"Djeluje pitomo, mada je vanzemaljac", "Ovo nisam vidio skoro 30 godina, ko zna zašto je dobro što se pojavilo", neki su od komentara ispod ovde fotografije.

Autorka se ponovo oglasila i prenijela šta joj je rekla majka.

"Moja mama kaže: Vještica, ovo je loš znak, ali ona hronično širi defetizam", napisala je ona.

Inače, riječ je o jedinki "japanski leptir sviloprelac", porijeklom iz Azije, koja je prenijeta u Evropu sredinom 19. vijeka za proizvodnju svile, a kod nas se rijetko sreće.

(Kurir.rs)

Ne propustite