KOMENTAR NOVINARA IZ CRNE GORE NAKON PORAZA ĐOKOVIĆA NALJUTIO SVE U SRBIJI: Evo šta je napisao

Sport
KOMENTAR NOVINARA IZ CRNE GORE NAKON PORAZA ĐOKOVIĆA NALJUTIO SVE U SRBIJI: Evo šta je napisao
Novak Đoković izgubio je u finalu Wimbledona, a bolji je bio Carlos Alcaraz.

Novak Đoković izgubio je u finalu Wimbledona, a bolji je bio Carlos Alcaraz.

Poznati novinar iz Crne Gore napisao je komentar nakon meča, a sudeći po reakcijama, ovaj komentar je naljutio mnoge u Srbiji.

1

"Šta si mu to uradio, Karlitose? Toliko ilegalno ludih voleja, slajseva i bombi koje bi trebalo zabraniti. I da razbuktiš ovoliko bes drvoseča koji ne znaju ni gemove da broje, a znaju toliko da proklinju momka od 20 godina koji je zadivio svet? Koliko čobana će prestati da gleda tenis i da plače ojađeno na mom zidu?" napisao je na društvenim mrežama Šofranac, te dodao:

2

"Španci su dali novi nadimak Novaku. LOAT, čak 12 izgubljenih finala, najviše u Open Eri, on je "loser of all times" (najveći gubitnik svih vremena)", napisao je crnogorski novinar.

Ne propustite