BILO JE ŽESTOKO U MALOM DERBIJU: Ultrasi skandirali “Hrvatski Konjic”, a odgovor navijača Igmana spustio ih je na zemlju i posramio za sva vremena (VIDEO)

Sport
BILO JE ŽESTOKO U MALOM DERBIJU: Ultrasi skandirali “Hrvatski Konjic”, a odgovor navijača Igmana spustio ih je na zemlju i posramio za sva vremena (VIDEO)
.

Fudbaleri Igmana i Zrinjskog na Gradskom stadionu u Konjicu igraju utakmicu 22. kola Premijer lige BiH, a zanimljivo je i na tribinama.

Autogolom Mirka Oremuša iz 26. minute aktuelni prvaci Bosne i Hercegovine poveli su u Konjicu.

Najvjerniji navijači Plemića, popularni Ultrasi skandirali su “Hrvatski Konjic”. A ubrzo su domaći navijači odgovorili sa “Volim te Bosno!”.

Zrinjski je na kraju slavio sa sigurnih 3:0 te upisao šestu vezanu pobjedu u Premijer ligi BiH, a čak 11 u svim takmičenjima.

Plemići nezaustavljivo idu ka naslovu prvaka BiH.

Ne propustite