Bosna i Hercegovina
BIJELJINA
I TO JE BiH: Prodavačica kokica zarađenim novcem odlučila kupiti paketiće djeci čiji roditelji to nisu u mogućnosti

Vinka Lalović, prodavačica kokica u Bijeljini, odlučila je da zarađenim novcem kupi paketiće mališanima čiji roditelji to nisu u mogućnosti.
U okviru njenog štanda nalazi se posebna kasica za ovu namjenu u koju kupci ubacuju novac za dječije kokice koje koštaju 0,50 KM.
Ona je kazala da, srećom, u gradu postoji mnogo djece kojima roditelji mogu da priušte malo zadovoljstvo i tokom šetnje kupe kokice, ali i novogodišnje paketiće.
- Da bismo to omogućili i onima koji nemaju tu sreću, odlučila sam da za svake kupljene dječije kokice imam posebnu kasicu - rekla je Lalović Srni.
(Novi.ba/Agencije)
Ne propustite
Bosna i Hercegovina
Dodik o preletačima u NSRS: Sve će to srediti izbori
Bosna i Hercegovina
Upaljen meteoalarm: Evo kakvo nas vrijeme danas očekuje
Bosna i Hercegovina
ŠTA NAS OČEKUJE? Norveški prognostičari najavili promjenu vremena u Sarajevu
Preporučeno za Vas
FOTO PRIČE






Zadnje objavljeno
Komentari
NAPOMENA - Portal Novi.ba zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije web portala Novi.ba!