TRUDNA MAJA I ALEN HADROVIĆ BLISTAJU OD SREĆE, UPRAVO PODIJELILI RADOSNE VIJESTI: Čestitke samo pristižu, ZA OVO SE ŽIVI
Alen Hadrović i njegova supruga Maja, koji su stupili u vezu tokom svog učešća u "Zadruzi 4" jedan su od rijetkih parova koji je opstao nakon izlaska iz rijalitija.
Iako mnogi nisu vjerovali u njihovu ljubav, oni su svoju vezu krunisali brakom, a uskoro očekuju prinovu.
Ni to što je u devetom mjesecu trudnoće Maji nije smetalo da se lijepo provede sa Alenom. Bivša zadrugarka je istakla da se savršeno osjeća bez obzira što je ostalo još malo do samog porođa.
![]()
Hadrovići su pričali o roditeljstvu, Zadruzi i šta im je sve donelo učešće u istoj.
Na pitanje ko će biti strožiji, ona ili Alen, Maja je iskreno odgovorila:
- Sudaramo se što se tiče toga. U trenutku kad sam ja stroga on je popustljiv. On je dosta emotivan i uvek popusti, ali ja ne baš. Mislim da ću ja biti strožija.
Alen je otkrio da mu ne pada teško buduća uloga oca.
- Stvarno mi prija ova uloga i oko nje što se brinem i oko našeg Akija, i Vuka koji dolazi. Jedva čekam da se ostvarim u ulozi oca, iako negde već jesam uz njenog sina - rekao je Hadrović.
S obzirom da su jedan od retkih parova koji su ostali zajedno posle "Zadruge" i postaju roditelji, na sve to gledaju kao na dobitak.
- To je veliki dobitak, ali rijaliti kao rijaliti ne mogu više da smislim. To je kao čistilište u koje si došao da bi stigao do lepih stvari - ispričao je Alen i otkrio kakvi su im poslovni planovi:
- Juče smo kupili veliku kuću na Kosmaju, pravimo spa centar sa bazenom i to ćemo da iznajmljujemo. Sve se to iz rijalitija izrodilo.
Priznali su da su jako uzbuđeni zbog prinove i da ima malo straha sa Alenove strane, a Maja je potpuno spremna za porođaj koji će biti prirodnim putem.