KARLEUŠA PRIJE 2 GODINE OBEĆALA TAŠNU NOVKI, CECA JOJ POKLONILA SINOĆ U EMISIJI: Pitanjem o Karleuši nasmijala sve, KAD JELENA VIDI...
Ove subote nastup Zlatka Jovića (21) iz Bijeljine zasjenila je gospođa Novka Vasiljević koja godinama sjedi u publici "Zvezda Granda".
Sve je krenulo nakon što je Jović otpjevao pjesme "Zelena si rijeka bila" i "Bogovi zemljom hode", a kada je dobio 5 glasova žirija i mentora Viki Miljković, Saša Popović je ispričao kako ga gospođa Novka iz publike stalno salijeće na ulazu u studio i pita za tašnu koju joj je Jelena Karleuša davno obećala.
![]()
- Godinu dana Novka čeka tašnu, a Jelena joj obećavala, obećavala. Stalno sam govorio da će biti sutra ili malo sutra - ispričao je Popović, a Dragan Stojković Bosanac i Ana Bekuta odmah su došli na ideju da gospođi daju Bekutinu tašnu.
- Čekaj, bre. Je l' Ceca u prošloj emisiji obećala tašnu? - pitao je Saša,pa gospođu iz publike izveo na scenu.
-Novka, vi ste sada mlađi referent i vrijeme je da vam se uruči ono što ste mukotrpnim radom zaslužili - poručila je Šerifović, dok joj je novu tašnu uručila lično Ceca.
- U zdravlju da je nosite - rekla je ona, a gospođa je bila oduševljena.
![]()
- Ja se zahvaljujum, zaista sam prijatno iznenađena, mada sam negdje i očekivala da će Ceca da je donese. Samo moram da pitam Mariju zašto ona nije agitovala na njenu drugaricu da mi donese tašnu, dvije godine je skoro prošlo?! - pitala je Novka, a Mara je odgovorila da se trudila, ali bezusjpešno, kao i da je najbitnije da je stvar riješena.
- Tašna je prelijepa, nego se bojim da mi je nego ne ćapi usput - našalila se gospođa Novka koju su svi u studiju pozdravili ovacijama.
Izvor:Grand