Navijač Borca pao s tribine tokom meča s Linfieldom, hitno odvezen u bolnicu

Sport
Jedan navijač Borca pao je s tribine Gradskog stadiona u Banjoj Luci tokom utakmice protiv Linfielda, tvrde svjedoci koji su se nalazili u neposrednoj blizini.

Nesreći je prethodila gužva na tribini na kojoj se nalaze navijači banjalučkog tima, a odmah je na to mjesto stigli vozilo Hitne pomoći, javlja Srpskainfo.

Navijač je odmah prebačen u bolnicu, a na mjestu pada i sada se nalazi veliki broj policajaca.

Još uvijek nisu poznate sve informacije, kako je do nesreće došlo, niti identitet navijača.

Lešinari, najvatrenija navijačka grupa Borca, nisu se oglašavali u prvih 30-ak minuta meča, a onda je krenula podrška za Crveno-plave.

Inače, na kraju prvog poluvremena ovog meča drugog pretkola Konferencijske lige nije bilo pogodaka, a Borac lovi zaostatak od 4:0, što je bio rezultat prvog meča u Sjevernoj Irskoj.